EhveL Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EhveL Fan

-

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Erkekler Nasıl Kur Yapar ?

YazarMesaj
niXie
Admin
niXie

Erkekler Nasıl Kur Yapar ? Empty
MesajKonu: Erkekler Nasıl Kur Yapar ?   Erkekler Nasıl Kur Yapar ? Icon_minitimePerş. Kas. 13, 2008 4:46 pm

Gözünü kaçırmadan ya da kaçırıp bakmalar, çapkınca gülümsemeler, "clark" çekmeler, poz kesmeler, güzel sözler , iltifatlar, ufak-ufacık temaslar... Hepsi bu! Şu erkekler keşke "kur" yapma konusunda biraz daha yaratıcı olsalar... Ama nerdeee İşte size birkaç klasik kur örneği ve anlamları...

1-Bakışlar her zaman ifade biçimiyle amacını da ortaya koyarlar. Mesela bir erkek kaçamak kaçamak bakıyorsa; "senden hoşlanıyorum" diyordur, yani diyemiyordur.

2-Eğer bir gözünü kısıp, öbür gözünün kaşını kaldırıyorsa, çapkınlık yapmaya çalışıyordur. Hiç size göre değil

3-Dik dik gözünüzün içine bakıyorsa "benim ne harika biri olduğumu bir bilsen" bakışıdır bu; ya da ileri derece miyoptur, göremiyordur zavallı

4-Rahatlıkla yanınıza gelip, esprili bir biçimde sizi beğendiğini söyleyenler de olabilir. Bunlar da işe yaramaz, yalnızca öyle konuşup kendilerini beğendirmektir amaçları. Onların egosunu tatmin etmekle kim uğraşacak.

5-Bir de daha tanışalı iki dakika olmamış, konuşurken dokunanlar vardır. Münesebetsizler! Bu ihtiraslı, cesur erkeğe alerjim var deyip, dokunmamasını söyleyin hemen, yoksa yılışmaya devam edecek

6-Kendine fazla güvenenlere diyecek söz bile bulamıyorum... O edalar, havalar, jön görüntüleri... "Git sen bir ajansa kayıt ol!" Ancak deterjan reklamlarında şansı olabilir böylelerinin...
http://ehvel.forummum.com

Erkekler Nasıl Kur Yapar ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Erkekler kızlarda ilk görüşte neye dikkat edersiniz??
» Aldatan erkek Nasil Anlasilir?